mOBILE1

Kontaktujemy się

Potrzebujesz rozmowy z profesjonalistą? Masz w głowie lub na papierze projekt? Chcesz rozpocząć to co zaplanowałeś/aś? Już wiesz ,że to jest właśnie ten moment? Poprostu się przymierzasz i ?…

Spotykamy się

Przychodzi czas by zmierzyć się z wyzwaniem, spotkać się i poznać oczekiwania, zobaczyć nie tylko oczami wyobraźni – przestrzeń, którą będziemy współtworzyć i dopracowywać.

Kalkulujemy koszt

W naszej pracy liczenie to podstawa – wymiary, czas wykonania, koszty materiałów i pracy. Wszystkie te elementy tworzą spójną całość, która ma wymierną wartość w wykonanym projekcie lub zleceniu.

Negocjujemy

Zdarza Ci się, że nie zawsze akceptujesz cenę? za nią stoją konkretne wydatki a w rzeczywistości elementy całej tej układanki, która zdecydowanie powinna być stabilna i solidna. Jeśli zechcesz ponownie usiądziemy do kalkulacji.

Podpisujemy umowę

Chcesz mieć pewność? Nie masz ochoty na niespodzianki? Masz niemiłe wspomnienia z wizyt „fachowców”? Wychodzimy z założenia, że kluczowe jest przedstawienie oczekiwań i obowiązków – przedstawiamy klarowną umowę.

Wykonujemy zlecenie

Wykonanie zlecenia w sposób profesjonalny i zgodny z ustaleniami to ostatni etap przed odbiorem naszego wykonanego projektu lub zlecenia – polegamy na naszym doświadczeniu oraz Twoim poleceniu.

Wykonujesz projekty korzystając z firmy, która robi to, do czego się zobowiązała :
– w sposób planowy i dokładny,
– za słowem idą nasze czyny,
– właśnie TAK.
Zespół DOKA HOUSE

Polecają nas

Wojciech Atraszkiewicz

Realizacja projektu zleconego Państwu z Doka-House przebiegła planowo i zgodnie z zawartą umową. Przebudowę powierzchni biurowej i części handlowej oceniam jako w pełni zadowalającą zarówno personel jak i kadrę zarządzającą. Prace były wykonywane etapowo i z zachowaniem wszelkich zasad sztuki budowlanej – wyrażam takie zdanie z racji działalności w branży budowlanej. Wykonawca jest osobą rzetelną a firmę mogę polecić jako ludzi którzy znają się na swoim fachu. (Dziękujemy! – Zespół DH)

Ewa Kobierska

Prace, które zleciliśmy firmie obejmowały kompleksowe wykonanie zabudowy kuchennej włącznie z dodatkowym oświetleniem, zabudowy w przedpokoju oraz 2 sypialniach, zabudowy gabinetu. Panowie przeprowadzili nas przez wszystkie etapy prac bez perturbacji. Dziękujemy za kilka specjalistycznych porad dzięki którym oszczędziliśmy sobie kłopotów na przyszłość – szczególne podziękowania przesyłamy Panu Kierownikowi :). (Dziękujemy! Zespół DH)

P.N. Czarneccy

Przesyłamy pozytywne referencje dla firmy Doka-House. Przedmiotem zlecenia były meble stylowe z salonu oraz gabinetu. Prace renowacyjne przywróciły meble do wspaniałego, z lat świetności – stanu. Rzetelne wykonanie procesu odnowy antyków, osiągnięcie terminu oraz dotrzymanie umowy obliguje nas do polecenia ww. firmy. Rekomendujemy skorzystanie z usług i życzymy miłych wrażeń przy odbiorze. (Dziekujemy! Zespół DH)